Tehniskais nodrošinājums

RARE Darbnica īpašumā ir trīs lielformāta drukas printeri un viens A3 formāta lokšnu printeris Konica Minolta C6000L, kas ļauj A3 formāta dizainus nodrukāt pāris minūšu laikā.

system/application/uploads/file/Printeris_PRO_C6000L_bez_fona.png

ROLAND UV LEJ-640 ar drukas platumu 1.60m. Ļoti augstas kvalitātes drukas iekārta ar iespēju drukāt balto krāsu un glancētu vai matētu laku. Druka iespējama pat uz 13mm bieza materiāla.

system/application/uploads/file/Jaunais_printeris.png

ROLAND XF-640 ar drukas platumu 1.60m. Drukas ātrums šim printerim sasniedz 40m2/h, kas ļauj darbus paveikt krietni vien ātrāk.

system/application/uploads/file/xf-640.png

 

Eko solvent digitālās drukas iekārta Roland VersaCamm RS-640 (1.60m)system/application/uploads/file/Roland_640.png

Roland VersaCamm SP-540V (ar kontūrgriešanas funkciju), kas atļauj drukāt reklāmas materiālus līdz 1.346 metru platumā un 50 metru garumā. Šis lielformāta printeris izmantojams ārējās grafikas, interjera un tirdzniecības vietu noformējumu, skatlogu, grīdas un transporta grafikas, uzlīmju, izkārtņu, plakātu un baneru izgatavošanai. 

system/application/uploads/file/Versacamm_540.png

Uzņēmuma darbinieki lielu uzmanību pievērš darba kvalitātei. RARE nav masu konveijers, kas koncentrējas uz apjoma palielināšanu. Mūsu uzskats ir, ka klientam ir jāatdod augstākās kvalitātes produkts bez defektiem un tāpēc uzmanīgi sekojam līdzi katram izdrukas metram un katram projekta realizācijas posmam, kurā esam iesaistīti.

CNC frēze

system/application/uploads/file/CNC.png

 

Darba virsmas laukums ir 2000*3000mm Gravēšanas ātrums var sasniegt 15-20m/min

Frēzes izmantošanas lauks ir plašs, to var izmantot gan kokapstrādes nozarē - koka, finiera, saplākšņa griešanā un gravēšanā, gropju un rievu iestrādē, gan arī plastikātu apstrādē - komatekss, organiskais stikls, putuplasts un citi plastikāti, kā arī kompozītpanelis. Reklāmas nozarē frēzes pielietojums tikai pieaug - ar to var veidot dažāda veida cenu zīmes, prezentatīvus stendus, norādes un citus neregulāras formas izstrādājumus.

Lāzergriešanas iekārtas

system/application/uploads/file/Laser Machine.png

Darba virsmas laukums ir 900*600mm un 1300*900mm. Gravēšanas ātrums var sasniegt 24000mm/min

Reklāmas nozarē iekārta kalpo tādu materiālu gravēšanai un lāzerēšanai kā organiskais stikls, koks, akrlis, ādas materiāli, bambuss, papīrs, kartons, plastmasas izstrādājumi. Gala rezultātā var iegūt atslēgu piekariņus, dekoratīvus elementus, šablonus un ieskatam par realizēto produktu gala iznākumu iesakām apmeklēt mājaslapas galeriju. 

 

Organiskā stikla locītājs

system/application/uploads/file/org_stikla_locitajs_mazaka.png

Iekārta tiek izmantota amorfo termoplastisko plākšņu (PVC polivinilhlorīda un PMMA organiskā stikla) locīšanai pie paaugstinātas temperatūras, kas ļauj materiālam iegūt vēlamo formu.

 

system/application/uploads/file/prese.png

Uzņēmuma īpašumā ir arī karstspiedes prese krekliem, kas dod iespēju ātri un kvalitatīvi sagatavot ne tikai burtu uzdrukas, bet arī plaša veida pilnkrāsu drukas individuālos risinājumus.